2014-2015 Öğretim Yılı ve Öncesinde Kayıt Yaptıran Öğrenciler İçin Ders Transferi ve Muafiyet Duyurusu

admin

2014-2015 Öğretim Yılı ve Öncesinde Kayıt Yaptıran Öğrenciler İçin Ders Transferi ve Muafiyet Duyurusu

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I – II, Türk Dili I – II, Yabancı Dil I – II ve Temel Bilgi Teknolojileri I – II ders/dersleri için ders transferi ve muafiyet başvuruları ile ilgili açıklamalar aşağıdadır.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri dışında bir yükseköğretim programından mezun olan ya da yukarıda adı geçen ders/dersleri alıp başaran ve muafiyet talebinde bulunacak öğrenciler;
I. AŞAMA: http://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bağlantısından T.C. Kimlik Numarası ve şifresi ile giriş yaparak “Muafiyet İşlemleri” menüsünde ilgili alanları 6 – 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında doldurarak internet başvurusunu tamamlamalıdır.
II. AŞAMA: Muafiyet işlemleri için gerekli belge/belgelerini 6 – 15 Temmuz 2015 tarihleri arasında AÖF Bürosuna teslim etmelidir. Muafiyet işlemleri için gerekli belge/belgeleri teslim etmeyen ya da eksik teslim eden öğrencinin ders transferi ve muafiyet başvurusu kabul edilmeyecektir.

Ayrıntılar ve gerekli belgeler için tıklayın

• BENZER BAŞLIKLAR
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir